Marián Kočner sám usvedčil Dobroslava Trnku

Autor: Martina Jánošíková | 19.12.2014 o 8:10 | (upravené 20.12.2014 o 16:31) Karma článku: 4,11 | Prečítané:  353x

Bytovka Glance House v Bernolákove chátra a rodiny, ktoré si tam kúpili byty, dokonca aj jeden z obchodných priestorov na prízemí sa nemôžu po dnes dostať k svojim bytom a ani k svojim peniazom.

Bývam v Bernolákove a dennodenne sa pozerám na bytovku, ktorá tu stojí ako memento pre    občanov Slovenska, že okradnúť a oklamať našich občanov je to najjednoduchšie, ako sa dá. Tvárime sa ako členovia Európskej únie, ale žijeme ako v Absurdistane.

Dnes sa Dobroslav Trnka obvinený zo zneužitia právomocí verejného činiteľa vyjadril, že chcel iba "opraviť fugu v zákone".  Bolo by to krásne vyjadrenie, keby tým chcel pomôcť rodinám, aby sa dostali k svojim bytom. Opak je však pravdou. Týmto nezákonným spôsobom dal povolenie vtedajšiemu riaditeľovi katastra v Senci Igorovi Svitekovi na prevod bytovky firme Gapeja, ktorá je blízka Mariánovi Kočnerovi.

Pán Kočner sa dokonca v Bernolákove rozprával  s ľuďmi, ktorí zaplatili zálohy za byty Jeho výrok:" prvý človek, ktorý sa za Vás postavil, a to zabudli médiá povedať, bol bývalý generálny prokurátor pán Trnka. On urobil prvý krok k tomu, aby tá nehnuteľnosť mohla byť odblokovaná tak, aby ste vy dostali svoje byty."

Keďže existuje videozáznam z tohto stretnutia, je prinajmenšom zaujímavé, prečo dnes Dobroslav Trnka nebol usvedčený z trestného činu a prečo nebol vypovedať aj Marián Kočner.

Asi preto, lebo sám pán Marián Kočner na videozázname hovorí,"vymožiteľnosť práva na Slovensku sa rovná nule." V tomto jedinom výroku môžem s pánom Kočnerom súhlasiť, aj keď veľmi nerada.

S ostatnými vyjadreniami typu: " všetkým tým, ktorí nebudú chcieť byty kúpiť vrátim peniaze, v"nejakom časovom horizonte a v nejakej výške." Táto veta sa dá vyložiť aj tak, že tak o 50 rokov a za 10 Eur. Bolo by to aj smiešne, keby nešlo o ľudí, ktorí sa k bytom nedostali a splácajú hypotéky za niečo, čo nemajú. 

19.4.2013 pán Kočner garantoval, že sa ľudia k bytom dostanú. Na otázku ako odpovedal:     Že sa to dá, ale nepovie im teraz ako, ale garantuje im, že aj keď nie, on im dá svoje peniaze, lebo si verí, že sa to dá.

Žiaľ, dnes sa píše 18.12.2014 a bytovka chátra, Trnka nie je odsúdený a ľudia sa k svojim peniazom a bytom nedostali.  

 Video, kde tieto slová pán Kočner použil, nájdete na tomto linku:

www.youtube.com/watch?v=i5tMRImJNCU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kocáb: Kisku už dlho uznávam, ocenenie ma šokovalo

Pre SME hovorí, že je hrdý slniečkar. Keď pôjdeme tvrdou silou, nemáme šancu.

KOMENTÁRE

Plot bol jeho nápad, nie Orbánov. Dnes má dom kúsok od pletiva

Ako sme sa nestretli so starostom Ásotthalomu.


Už ste čítali?